Кабмін змінив голову ОГХК

Новини, Політика, Суспільство

Кабінет міністрів за пропозицією Фонду державного майна призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Владислава Іткіна

Відповідне розпорядження №278-р уряд прийняв 9 квітня,пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на  Інтерфакс-Україна.

До цього Іткін обіймав посаду заступника начальника філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат», відповідав за стратегію розвитку бізнесу.

Як повідомлялося, минулого року ФДМУ тричі не зміг провести аукціон з приватизації ОГХК, оскільки не зміг залучити до участі в конкурсах іноземних інвесторів, за винятком пов’язаних з українськими олігархами та підприємцями компаній.

ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» розпочало фактичну діяльність з серпня 2014 року, коли уряд України ухвалив рішення про передачу йому в управління майнових комплексів Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. Раніше ці комбінати були в оренді у структури Дмитра Фірташа.

ОГХК реалізує продукцію більш ніж у 30 країнах світу та є одним із найбільших у світі виробників титанової сировини, займаючи 4% світового ринку. Основними ринками збуту є ЄС, Китай, Туреччина, а також США та країни Африки. Компанія видобуває руду для виробництва 20 тис. тонн титану на рік.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.