Зношені мережі: запуск опалення у Франківську розтягнуть на два тижні

Новини, Суспільство
15 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міськради.

Зокрема, під час засідання проголосували про початок опалювального сезону в місті,  інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на ПІК.

«Відповідно з 19 жовтня розпочинаємо опалювальний сезону в місті, які отримають тепло від наших котельнь. Всі 31 котельні ДМП «Івано-Франківськ теплокомуненерго», а також котельня ТзОВ «СТЕК», будуть включені, тож почнемо подавати на теплоносії.

Сподіваємося, що у понеділок ввечері – у вівторок зранку, в наших квартирах з’явиться тепло.

Звичайно ж, процес запуску тепла є досить непростий, є багато зношених мереж, тож маємо багато проблемних питань по будинках.

Ви знаєте, що міських будинках проводяться ремонти за ініціативи та співфінансування мешканців. Не усюди вони погоджуються на такі ремонти. Але ми будемо робити все можливе. Та все ж розуміємо, що до двох тижнів часу будемо мати процес запуску.

Тому просимо людей із розумінням поставитися до цього поставитися, особливо там де є порити та проблемні питання», – розповів під час засідання директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.