Рух оприлюднив прізвище кандидата на голову Калуської ОТГ

Новини, Політика, Суспільство

Цього тижня відбулась конференція міськрайонної організації Народного руху України, на якій затвердили виборчі списки в міську та районну ради, а також кандидата на посаду голови Калуської ОТГ.

Так виглядає обличчя Руху Калущини на місцевих виборах

За інформацією калуського Руху в соцмережі стало відомо, що на конференції було затверджено кандидата на голову Калуської ОТГ. Ним став багаторічний “рухівець”, депутат Калуської міської ради Олег Савка.

Також було затверджено 38 кандидатів у депутати до міської ради та 41 кандидат до районної ради.

Список Руху до Калуської міської ради очолив член виконкому, підприємець, очільник міської партійної організації Юрій Погинайко.

До Калуської районної ради НРУ поведе підприємець, колишній депутат міської ради Володимир Іваницький, екс-голова Спілки малого та середнього бізнесу «Альтернатива», член Громадської ради Майдану.

Офіційної інформації про балотування немає.

Станом на кінець дня 18 вересня жодна політична партії, яка планує взяти участь у місцевих виборах, подання до територіальної виборчої комісії щодо реєстрації своїх кандидатів на виборах Калуської міської ради та міського голови ще не зробила.

Раніше йшлося, що міська ТВК зареєструвала двох кандидатів на посаду міського голови. Обоє — самовисуванці.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.