Бурштинське водосховище вкриє крига? (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Бурштинське водосховище може вперше в своїй історії повністю замерзнути, про це інформує Голос.if.ua.

Власники Бурштинської ТЕЦ планують у зв’язку із «поправками Геруса», фракція партії «Слуга народу» у ВРУ законсервувати роботу семи з десяти енергоблоків і це у зимовий час. У разі реалізації цих планів унікальна біосистема водосховища частково буде знищена, а водойму вкриє крига. Занепокоєння з цього приводу висловила міський голова Бурштина Роксолана Джура.

Довідка від Голос.if.ua:

Бурштинське водосховище має довжину понад 7,5 км та ширину бл. 2,5 км. Загальна площа 12,6 км². Пересічна глибина — 3,5 м, максимальна — 8 м. Об’єм води — 500 млн м³.

Температура води у липні від +22 до +24 °С. Замерзає частково у січні–лютому, скресає у березні. Коливання рівня води до 1 метра. Для поліпшення гідрологічного режиму водосховища проводиться очищення стічних вод, закріплення берегів і поглиблення окремих ділянок.

Детальніше у сюжеті від Голос.if.ua:

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.