У Івано-Франківську французька фірма модернізує котельню

Новини, Суспільство

На вулиці Довга, 68а тривають роботи по модернізації котельні.

Тут працівники фірми «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), яка стала переможцем міжнародного тендеру, виконують роботи з модернізації цього теплогенеруючого об’єкту зі встановленням новітнього газового котла потужністю 9 МВт, інформує Голос.if.ua з посиланням на ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”.

На даний час на високогабаритному котлі вже змонтовано пальник італійської фірми «RIELLO», вага якого перевищує 400 кг. Змонтовано основні вузли дільниці хімводоочистки, підживлюючі насоси та блоки управління до них. Тривають роботи з обв’язки котла до мереж подачі теплоносія та зворотньої лінії. У подвір’ї працівники фірми «ENERTEX» виконують зварювальні роботи на 30-тиметрових несучих конструкціях, що утримуватимуть майбутній димар новітнього потужного газового котла.

Нагадаємо, що модернізація цієї котельні відбувається у відповідності до Проекту співпраці з ЄБРР № 39004 «Реконструкція та модернізація системи центрального теплопостачання міста Івано-Франківська».

До початку опалювального сезону 2019/2020 рр. модернізована котельня має запрацювати у штатному режимі.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.