Суд у справі ТОВ БК “Цитадель”, театральна сценка та журналіст (відео)

Відео-новини, Економіка, Кримінал, Новини, Суспільство

Днями у 8 апеляційному адміністративному суді (м. Львів) відбулося чергове засідання з приводу апеляційної скарги ТОВ БК «Цитадель» на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду де у якості третьої сторони було залучено інвесторів компанії, з метою встановлення хто з них є реальним інвестором.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Попередньо директор ТОВ БК «Цитадель» Олександр Вовчук звертався до Івано-Франківського окружного адміністративного суду з приводу скасування реєстраційних дій на ряд будинків у м. Івано-Франківську, з метою захисту прав інвесторів так, як ці дії були зроблені без його відома коли він знаходився за кордоном.

Подробиці у сюжеті від Голос ІФ:

Перед проведенням судового засідання у м. Львові люди, які заявили, що вони є інвесторами ТОВ БК «Цитадель» здійснили театралізовану акцію із саморобними плакатами їх супроводжував головний редактор газети «Голос Інформ» Віталій Чорненький, який активно лобіює і висвітлює одну із зацікавлених сторін у конфлікті довкола ТОВ БК «Цитадель».

Видається дивним така поведінка «незалежного журналіста», члена ГО НСЖУ Віталія Чорненького, який отримавши у 45 річному віці дві вищі освіти (заочно) не може не знати, що ого однобоке висвітлення події, упереджені висновки не відповідають етиці та стандартам журналістики.

Втім редакція газети «Голос ІФ» вдячна колишньому редактору нашого видання Віталію Чорненькому за додаткову рекламу одному із журналістів видання та закликає колег дочекатися результатів розслідувань у кримінальних провадженнях та судових справах довкола ТОВ БК «Цитадель» тим самим підтримати статус неупередженої журналістики на Прикарпатті та й в Україні в цілому.

Також читати: Історія рейдерства по-Івано-Франківські у групі БК “Цитадель” в програмі “Клуб Мародерів” на ютуб-каналі Ісландія (відео). В Івано-Франківську можлива нова будівельна афера з квартирами? (відео).

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.