Франківська область – одна з перших областей розробила проєкт плану управління відходами

Новини, Суспільство

Івано-Франківщина – одна з перших областей, яка розробила проєкт Регіонального плану управління відходами до 2030 року.

Про це зазначила заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва під час засідання «круглого столу» під назвою «Практичні аспекти формування регіональної політики в Україні», інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ .

Це повідомили в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Як зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин, в Регіональному плані управління відходами, який розробили в нашій області, застосований поділ області на кластери, в межах яких планується будівництво об’єктів управління відходами та їх повного перероблення.
Це стосується не тільки побутових відходів, а й інших — будівельних, медичних тощо.

Окрім цього, планом чітко передбачено увесь процес збору відходів, транспортування, сортування та перероблення.

«Зараз проводиться робота про проведення у відповідність Регіонального плану управління відходами вимогам Закону України «Про управління відходами», який набув чинності у липні цього року», – зазначив управлінець.

Додамо, що під час засідання «круглого столу» йшлося і про моніторинг довкілля, основні виклики в умовах воєнного стану, розроблення регіональних програм з охорони довкілля та вплив війни на довкілля держави.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 002

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.