У Каліфорнії оголосили надзвичайну ситуацію через мавпячу віспу

Здоров'я, Новини, Суспільство, Туризм
Губернатор американського штату Каліфорнія Гевін Ньюсом оголосив надзвичайну ситуацію у зв’язку з поширенням мавпячої віспи.

Про це йдеться у пресрелізі Офісу губернатора, інформує щоденна онлайн – газета  Голос ІФ.

Надзвичайна ситуація у штаті була запроваджена для підтримання зусиль щодо вакцинації проти мавпячої віспи.

«Каліфорнія працює на всіх урядових рівнях над тим, аби вповільнити поширення мавпячої віспи, використовуючи надійне тестування, відстеження контактів і партнерство з громадою, що посилилося під час пандемії, щоб гарантувати, що ми сфокусовані на охопленні, вакцинації та лікуванні тих, хто входить до групи найбільшого ризику», — заявив Ньюсом.

Каліфорнія отримала вже 61 тисячу доз вакцини, 36 тисяч із яких припали на округ Лос-Анджелес.

Раніше губернатор Нью-Йорку Каті Гочул оголосила у штаті надзвичайну ситуацію через мавпячу віспу.

Як повідомляв Укрінформ, Іспанія заявила про другу смерть через віспу мавп, яка вважається другою смертю в Європі від цієї хвороби під час нинішнього спалаху.

ВООЗ оголосила спалах мавпячої віспи, що швидко поширюється, глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я, з найвищим рівнем небезпеки.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.