Керівника ДОЗ Івано-Франківської ОДА Ігоря Дмитренка відсторонили від посади, у зв’язку із підозрою у численних порушеннях та зловживаннях

Здоров'я, Новини, Суспільство

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук відсторонив від виконання службових обов’язків керівника Департаменту охорони здоров’я Ігоря Дмитренка.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Своїм наказом керівник ОДА призначив службову перевірку діяльності Ігоря Дмитренка на посаді керівника Департаменту охорони здоров’я, у зв’язку із виявленням численних порушень та зловживань.

також читати: Лідери ветеранських та волонтерських організацій скаржаться на непрозоре призначення керівника ДОЗ в Івано-Франківській області

З власних джерел редакції Голос ІФ стало відомо, що діяльністю ДОЗ щодо закупівель медичного обладнання та препаратів за завищеними цінами зацікавилась Прокуратура Івано-Франківської області.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.