Священника, який балотується до Івано-Франківської обласної ради, може покарати єпархія

Новини, Політика

Отець балотується до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє».

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на ОПОРу.

Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати капелана Миколу Мединського (фото з відкритих джерел), якщо той не  відмовиться балотуватися до Івано-Франківської обласної ради. Відповідне попередження єпархія надіслала отцю та оприлюднила на своєму сайті.  

Канонічне попередження

У канонічному попередженні зазначається, що священник Коломийської єпархії Микола Мединський порушив інструкцію про поведінку священнослужителів  під час виборчих кампаній. А також порушив інструкцію поведінки священника в соціальній мережі. Мова про те, що він повідомив на своїй сторінці у Facebook, що балотується Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє».

За словами єпархіяльного Єпископа Василя Івасюка поведінка Мединського порушує норму канону 143 Канонів партикулярного права УГКЦ. Відтак, Єпископ закликає Миколу Мединського «ще раз переосмислити свою поведінку, гідність священнослужителя, усвідомити свою відповідальність перед Богом і Церквою, поправитися із поведінки, яка не личить священнослужителеві та зняти свою кандидатуру із списку кандидатів до Івано-Франківської обласної ради».

Застереження від Єпископа

«І застерігаю, що якщо Ви і надалі чинитимете протиправну поведінку, буду зобов’язаний покарати Вас карою суспенди (йому забороняється виконувати усі священнодіяння – авт.) та повідомити про це главу УГКЦ та Конгрегацію для Східних Церков», – йдеться у листі Василя Івасюка до Миколи Мединського.

Таким чином, Коломийська єпархія УГКЦ обіцяє покарати священника Миколу Мединського за його похід у депутати Івано-Франківської обласної ради.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.