Через недосипання людина відчуває менше позитивних емоцій — дослідження

Новини, Суспільство

Нове дослідження психологів Університету Британської Колумбії показало, що через недосипання люди більш емоційно реагують на стресові події і відчувають менше радості від позитивних подій наступного дня.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Inspired.

Психологиня Ненсі Сін вивчає взаємозв’язок сну та реакції як на стресові, так і на позитивні події повсякденного життя.

“Коли люди відчувають щось позитивне, наприклад, обіймаються або проводять час на природі, вони зазвичай відчувають себе більш щасливими у цей день”, — говорить Сін. “Але ми виявили, що, коли людина спить менше, ніж зазвичай, у неї не так багато позитивних емоцій від приємних подій”.

Вчені спостерігали за двома тисячами людей у віці від 33 до 84 років. Вони аналізували тривалість сну і те, як люди реагували на негативні і позитивні ситуації наступного дня. Волонтери описували свій досвід у щоденних телефонних інтерв’ю протягом восьми днів.

“Рекомендована норма для хорошого нічного сну — не менше семи годин, але кожен третій дорослий не відповідає цьому стандарту”, ​​— каже Сін. “Велика кількість досліджень виявила, що недосипання збільшує ризик психічних розладів, хронічних захворювань і передчасної смерті. Моє дослідження доповнює ці докази, показуючи, що навіть незначні коливання тривалості сну впливають на те, як люди реагують на події повсякденного життя”.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.