На Прикарпатті хочуть побудувати сміттєпереробний завод

Економіка, Новини, Суспільство

Будівництву сміттєпереробного заводу на Франківщині бути?

Таку пропозицію сьогодні під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо врегулювання питань, пов’язаних із запобіганням потрапляння твердих побутових відходів у річку Тиса та інші водні об’єкти, у національному і транскордонному аспектах висловив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА, пише Голос.if.ua.

«Проблема утилізації та переробки твердих побутових відходів потребує вирішення вже не перше десятиліття.  Незважаючи на те, що в області 57 підприємств займаються збором і транспортуванням ТПВ, щороку на полігонах області збільшується кількість сміття, яке потребує переробки, – наголосив Віталій Федорів. – Врегулювати дану проблему можна лише побудувавши на території Івано-Франківщини сміттєпереробний завод. Це дасть змогу значно поліпшити екологічну ситуацію в області та врегулювати питання накопичення твердих побутових відходів».

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.