Як франківські художники створювали мурал у Чернівцях до Дня вишиванки (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Подружжя івано-франківських художників Юрія та Марти Пітчуків розмістили у мережі YouTube відео створення муралу у Чернівцях до Всесвітнього дня вишиванки, про це інформує Голос.if.ua, з посиланням на Суспільне.

“На той час це був перший великий мурал у Чернівцях, і через це ми відчували велику цікавість від преси і містян, – розповідає журналістам Суспільного Юрій Пітчук. – Ця робота є однією із серії муралів, де ми втілювали українок в різних містах. При цьому вони були одягнені в український одяг, притаманний саме для цього етнічного регіону”.

Як франківські художники створювали мурал у Чернівцях до Дня вишиванки

Два роки тому, у травні 2018-го, організатори Всесвітнього дня вишиванки запросили художників з Івано-Франківська зобразити на одній зі стін в центрі Чернівців дівчину у вишитій сорочці. Впродовж восьми днів подружжя художників створили мурал. На ньому – українка, вбрана у буковинський стрій – сорочку із Заставнівського району та салби (прикраса з монет, властива для цьому регіону).

До серії також входять роботи в Івано-Франківську, Стрию, Хмельницькому та Ворохті.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.