Дільничні поліцейські під час карантину навідуються до людей похилого віку (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

В області тривають профілактичні заходи із попередження поширенню вірусної інфекції COVID-19, про це інформує Голос.if.ua з посиланням на ГУ НП в Івано-Франківській області.

Окрім інших завдань, що покладені на правоохоронців, поліцейські спільно з представниками соціальних служб відвідують за місцем проживання громадян, котрі потребують підтримки в цей особливий період.

Щодня дільничні офіцери поліції проводять профілактичну роботу з населенням щодо необхідності дотримання карантинних заходів та недопущення поширення пандемії. У зв’язку з цим дільничні відвідують за місцем проживання людей похилого віку, які найбільше потребують допомоги, щоб дізнатися про їх потреби та проблеми.

Поліцейські наголошують громадянам дотримуватись карантинних заходів та особистої безпеки. У межах своєї компетенції надають й іншу допомогу.

Правоохоронці застерігають пенсіонерів щодо вчинення різного роду правопорушень, зокрема шахрайств, наголошують, що слід бути обачними та пильними, не відкривати двері незнайомим людям.

Відповідні профілактичні заходи проводять по всій території Івано-Франківської області.

 

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.