Банкрутство «СТЕКу»: у Франківську відбулось підготовче судове засідання

Кримінал, Новини

Господарський суд Івано-Франківської області відкрив провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Станіславська теплоенергетична компанія”.

Одночасно ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника та ввів процедуру розпорядження майном товариства, інформує Голос.if.ua з посиланням на Фіртка.

Суд встановив, що ТзОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” зареєстровано у місті Івано-Франківськ, як юридична особа, вид діяльності – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

Заявник-боржник надав ряд документів, з яких вбачається, що боржник є збитковим підприємством.

ТзОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” не врахувало витрати на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що спричинило невідповідність встановлених тарифів реальним витратам.

Одним із факторів, який вплинув на неплатоспроможність боржника є невідшкодування тарифом на теплову енергію в теплових межах (обсягу теплової енергії, що втрачається під час її транспортування споживачам тепловими мережами).

Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Захарко Івана Ігоровича.

Засідання по справі продовжать розглядати 18 березня 11:00. Все для того, щоб розпорядник міг підготувати інформацію щодо інвентаризації.

«Суть звіту зводиться до наступного – виконання повноважень здійснюється згідно з законом. Перший блок повноважень – розгляд вимог кредиторів. Надійшла заява близько 75 млн гривень від Нафтогазу. Станом на зараз вимоги визнані у повному обсязі. Вимоги Укртрансгазу розпорядником майна не розглядалися. Другий блок – захист майна боржника. Третій блок – інвентаризація», – зазначив арбітражний керуючий Іван Захарко.

Нагадаємо, що ТОВ «СТЕК» утворилось у 2012 році внаслідок рішення суду, за яким котельню на вулиці Індустріальній передали від ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» до «Прикарпаттяобленерго».

За даним ЄДРПОУ, засновником ТОВ «СТЕК» є ТОВ «Універсальний транзит». Кінцевим бенефіціаром є житель Івано-Франківська Михайляк Зорян Богданович.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.