Стало відомо, коли в Україну прийде арктичне повітря

Новини, Суспільство

Станом на 25 січня вперше за останні 139 років  ще не наступила метеорологічна зима, а в більшості регіонів України практично не було снігу.

За прогнозами синоптиків Укргідрометцентру, до кінця поточного місяця істотних змін в погоді не відбудеться, пише Голос.if.uа посиланням на Погляд.

“У першій декаді лютого також ніяких істотних змін погоди ми не очікуємо, але очікуємо збільшення кількості опадів, в порівнянні з тим, що січень був дуже сухим місяцем. А температурний режим буде таким же”, – розповів глава Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

Він зазначив, що існують підстави говорити, що в другій половині останнього місяця зими в Україні “зможе прийти холодне арктичне повітря, і таким чином, існує ймовірність зниження температури повітря”. Українцям варто очікувати і похолодання, і снігу.

Кульбіда зазначив, що спрогнозувати, до якої саме позначки впаде температура повітря, поки неможливо.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.