«Гуцулія» та Світлана Весна: у Надвірній завершився фестиваль “Файне Різдво”

Новини, Суспільство

Відбулося урочисте закриття фестивалю «Файне Різдво у Надвірній», який близько місяця тривав в місті.

Мистецьке дійство зібрало на сцені близько дев’ятсот учасників з різних районів Прикарпаття, пише Голос.if.ua з посиланням на пресслужбу Надвірнянської РДА.

Вперше на заході виступив хоровий колектив «Фінтешу Маре» з Румунії. Кращі хорові, народні аматорські танцювальні колективи, фольк-гурти представляли різдвяні традиції. Величали народження Спасителя у старовинних та сучасних піснях-колядках, щедрували, засівали й віншували. Додавали колориту святковому заходу цікаві постановки циклу різдвяних свят, автентичний одяг, розмаїття костюмів та різдвяної атрибутики.

Голова РДА Володимир Пасько щиро подякував усім учасникам святкового дійства.

«Завдяки Вам ми бачимо, що наша коляда – це є великий скарб, який показує нашу культуру, як народу», – зазначив Володимир Пасько.

Також посадовець висловив подяку всім небайдужим мешканцям міста та району за щирі оплески та посмішки, всім хто долучився до його організації, завдяки чому Надвірна стала центром духовного та культурного життя Прикарпаття.

Володимир Пасько і Тарас Пекарський вручили подяки всім хто долучився до такого масштабного дійства. Кульмінацією закриття фестивалю став святковий концерт за участі Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та Заслуженої артистки України Світлани Весни.

Нагадаємо, що організаторами культурно-мистецького проєкту є Надвірнянська райдержадміністрація, Надвірнянська районна рада, Надвірнянська міська рада. Фестиваль став улюбленим різдвяним дійством надвірнянців та гостей міста, які у сяйві різдвяних звізд прославляють народження Бога на землі.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.