На Прикарпатті за ухил від призову чоловік отримав рік умовного терміну

Кримінал, Новини

Нещодавно, 5 грудня, у Богородчанах відбувся суд над чоловіком, що ухилився від призову на строкову військову службу.

Обвинувачений з 22 січня 2016 року перебував на обліку призовників у Богородчанському районному військовому комісаріаті, інформує Голос.if.ua. 15 квітня цього року рішенням Богородчанської районної призовної комісії за результатами медичного огляду чоловіка визнали придатним до проходження строкової військової служби.

Цього ж дня обвинуваченому під розписку вручили повістку з вимогою прибути 6 червня до військового комісаріату для подальшої відправки до місця проходження строкової військової служби. Також його ознайомили з обов`язками і правилами військового обліку та попередили про кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу.

Обвинувачений без поважної причини не з`явився до Богородчанського районного військового комісаріату, йдеться у матеріалах справи.

Чоловік у суді вину в скоєному визнав злочині. Суд призначив йому іспитовий термін – 1 рік.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.