На Прикарпатті шість підприємств боргують понад 20 тисяч гривень працівникам

Економіка, Новини

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло поспілкувався з журналістами щодо підприємств-боржників області.

У межах своїх повноважень Управління здійснює постійний моніторинг та проведення роз’яснювальної роботи в установах, де можливий ризик виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати, пише  Голос.if.ua.

«Питання щодо своєчасності виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі Управління Держпраці в Івано-Франківській області», – наголосив Ігор Росипайло.

Крім того, за зверненням працівників та за інформацією місцевих органів виконавчої влади Управлінням проведено контрольні заходи з питань своєчасності виплати заробітної плати.

«Згідно зі статистичними даними Єдиного реєстру підприємств – боржників станом на грудень 2019 року у області є шість підприємств-банкрутів, у яких загальна сума заборгованості складає 22 218,7 тисяч гривень», – зазначив начальник Управління.

Протягом січня – листопада 2019 року Управлінням проводились контрольні заходи підприємств-боржників у формі інспекційних відвідувань.

Матеріали відвідувань установ – боржників відправлено на розгляд тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.