Франківщина може отримати додаткові кошти на розвиток гірських територій

Новини, Туризм

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради на цьому акцентував голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Розпочинаючи нараду, посадовець зупинився на основних положеннях Указу Президента України №713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції», підписаного 20 вересня цього року, пише Голос.if.ua з посиланням на ІФ ОДА.

Згідно з цим документом, Кабінету Міністрів України серед іншого доручено передбачити під час доопрацювання проєкт закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до обґрунтованих потреб кошти на здійснення заходів, спрямованих на стимулювання економічного зростання, підвищення соціальних стандартів, розвиток гірських територій українських Карпат, а також збільшення обсягу коштів Державного фонду регіонального розвитку.

«Цей Указ дуже важливий для нашої області. Фактично Президент доручив Кабінету Міністрів передбачити під час доопрацювання проекту закону додаткові кошти для розвитку українських Карпат, значною мірою це стосується саме Івано-Франківщини. У ній враховані пропозиції щодо усіх гірських територій області», – наголосив очільник області.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.