Перший спільний візит: Денис Шмигаль та Руслан Марцінків приїхали на будівництво пасічнянського мосту

Новини, Суспільство

Сьогодні голова Івано-Франківської ОДА приїхав разом з міським головою Івано-Франківська на будівництв нового мосту через Бистрицю.

Так, під час обговорення очільник області поцікавився ходом робіт, вартістю моста та проблемними питаннями, інформує Голос.if.ua з посиланням на Фіртка.

«Якщо з часом вулиця Хіміків розшириться, то поруч  поставити такий самий міст теоретично можливо?», – запитав Денис Шмигаль

«Теоретично можливо, одна плита знімається і можна все зробити», – відпові Руслан Марцінків.

Голова Івано-Франківської ОДА пообіцяв місті всебічну підтримку у реалізації проекту.

«Спільно з мером зробили перший спільний візит. Думаю, будемо працювати разом над вирішенням складних питань. Я задекларував свою готовність допомагати. Проект важливий, не лише для міста, а й області, бо великий потік йде з районів. Реалізувати такі проекти варто. Говорили про те, щоб місто оформляло отримання кредиту як ОТГ. Я готовий долучатися до роботи, повністю надавати все що від нас залежить. Ми попередньо говорили про виділення 150 млн гривень», – наголосив Шмигаль.

Варто нагадати, що після того як збудується цей міст проведуть ремонт старого моста. Крім того, заплановане будівництво третього моста в районі Берегової. З осені розпочнуть роботи вже зі сторони Надрічної.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.