У Зеленського розповіли про долю мовного закону

Новини, Суспільство

Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков не знає, чи буде президент України Володимир Зеленський займатися зміною закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

«Це зараз питання, яке буде знаходитися на розгляді президента держави. Він про це говорив ще під час виборчої кампанії. У разі необхідності президент буде реагувати», — заявив він.

Разумков зазначив, що при прийнятті законів треба виходити з критерію, наскільки він відповідає інтересам громадян і Конституції України.

За його словами, Зеленський вже проаналізував текст законопроекту, однак про реакцію президента на нього глава «Слуги народу» не повідомив.

Закон «Про забезпечення функціонування української мови, як державної» вступив в силу 16 липня, пишуть Голос.if.ua з посиланням на Експрес.

Документом передбачено, що українська мова є обов’язковою для органів державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, лікарень і сфери обслуговування.

На ньому мають говорити в суді, армії, органах правопорядку, рекламі, в ході передвиборних кампаній і проведення референдумів.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.