![](https://www.golos.if.ua/wp-content/uploads/2024/06/447756489_770054235283942_1851133971402674493_n-730x428.jpg)
Прикарпатські рятувальники допомогли двом травмованим туристам (фото)
Гірські рятувальники допомогли двом туристам в горах.
Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.
Вчора, в другій половині дня ,рятувальники двічі залучались для надавання допомоги людям, які травмувались під час мандрівки в гірській місцевості. На горі Хом’як, чоловік травмував руку, а на горі Говерла – турист отримав травму голови.
Під час мандрівки на гору Хом’як, травмувався житель Харківщини 1992 року народження.
Постраждалий перебував між горою Синяк та полониною Горгани, поблизу села Поляниця. Зв’язок з туристом підтримувався, тож Ворохтянські рятувальники невдовзі прибули до постраждалого, надали домедичну допомогу та в подальшому здійснили його супровід до села Поляниця, де передали медичним працівникам.
Цього ж дня, до рятувальників поступило повідомлення від жителя Тернопільської області про те, що під час спуску з гори Говерла по синьому маршруту ,він травмував голову та потребує допомоги рятувальників.
Постраждалий, 2007 року народження перебував в гірській місцевості з групою туристів, що складалась з 25 людей.
Рятувальники прибувши до місця знаходження хлопця, надали йому домедичну допомогу і супроводили до НСБ «Заросляк», де передали медичним працівникам.
Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів, та вирушаючи у високогір’я обов’язково підбирати відповідний одяг та взуття, адже в основному травмуються туристи, які для мандрівок вибирають взуття на слизькій підошві.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/06/447761011_770054171950615_3287546038898276118_n.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/06/447772070_770054178617281_2165988935548569796_n-1230x923.jpg)
Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФ, youtube Голос ІФ, tiktok Голос ІФ.
Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWS, tiktok Gudzinskiy_life, tiktok Golosukraina, youtube Ростислав Гудзінський, тут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!
Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636