В ТЦК їхати не треба. Уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в консульствах

Війна, Новини, Політика

Кабінет міністрів України дозволив чоловікам закордоном ставати на облік у консульствах.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресслужбу Міноборони

“Нововведення, зокрема, стосуються можливості постановки на військовий облік через закордонні дипломатичні установи України для осіб, які перебувають не в Україні понад три місяці. Відтепер призовники, військовозобов’язані та резервісти зможуть ставати на облік без особистої присутності у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки”.

Крім того, із переліку документів, що підтверджують право на відстрочку від призову для українців за кордоном, виключили вимогу про подання висновку лікарсько-консультативної комісії про потребу в постійному догляді для осіб з інвалідністю ІІ групи”.

Це, за словами відомства, дозволить уникнути зайвої бюрократії та спростити процедуру.

Також є зміни в порядку надання інформації про адміністративні правопорушення чоловіків: тепер ці дані будуть надсилати районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки до поліції в електронному вигляді.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.