Країна-терорист вимагає від України видати “терористів”, зокрема голову СБУ

Війна, Новини, Політика

МЗС Росії заявило, що сліди “всіх” терористичних атак проти РФ останнім часом, зокрема теракту в Красногорську 22 березня, нібито ведуть в Україну, тому держава-терорист вимагає видати їй причетних до цих подій, зокрема голову СБУ Василя Малюка за підрив Кримського мосту.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на МЗС Росії.

“Кривавий терористичний акт, що був здійснений 22 березня в м. Красногорську та шокував увесь світ, – далеко не перша терористична атака проти нашої країни за останній час. Проведені російськими компетентними органами слідчі дії вказують, що сліди всіх цих злочинів ведуть в Україну”.

Жодних доказів причетності України до теракту в “Крокус Сіті Холі” в Красногорську в МЗС РФ не надали.

Водночас згадали серед “терактів” убивство Дар’ї Дугіної та Владлена Татарського, поранення Захара Прилєпіна та смерть його водія, а також загибель п’ятьох людей унаслідок підриву Кримського моста та поранення 42 осіб під час вибуху в кафе в Санкт-Петербурзі. Також у Росії заявили, що нібито “вбивствами і каліцтвами мирних громадян, зокрема дітей”, супроводжувалися рейди “Російського добровольчого корпусу”.

“У зв’язку з цим МЗС Росії передав владі України вимоги в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з бомбовим тероризмом і Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму про негайний арешт і видачу всіх причетних до цих терактів осіб.

Серед цих вимог – арешт глави СБУ Василя Малюка, який цинічно визнав 25 березня організацію Україною підриву Кримського мосту в жовтні 2022 року і розкрив деталі організації інших терактів у Російській Федерації”.

Країна-терорист, яка вторглася в Україну і вже понад два роки вбиває мирних жителів по всій країні, цинічно вимагає від України “негайно припинити будь-яку підтримку терористичної діяльності, видати винних і відшкодувати заподіяну жертвам шкоду”.

Там навіть пригрозили, що “порушення Україною зобов’язань за антитерористичними конвенціями спричинить її міжнародно-правову відповідальність”.

Про відповідальність Росії за війну проти України в повідомленні МЗС РФ не згадується.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.