Україна представила і погодила з НАТО новий план реформ − Столтенберг

Новини, Політика

Україна представила адаптовану Річну національну програму щодо подальшого реформування за вимогами НАТО на засіданні Ради України-НАТО 29 листопада, союзники її погодили, повідомив генсек Альянсу Єнс Столтенберг.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресконференцію Столтенберга у штаб-квартирі Альянсу.

“Я вражений реформами, які здійснює Україна… Ми погодили робочу програму та структуру, щоби бути впевненими у проведенні реформ”.

Про затвердження програми повідомляє також офіційна заява Ради України-НАТО: “НАТО і Україна вже працюють і приймають рішення разом, в тому числі щодо оперативної сумісності, енергетичної безпеки, інновацій, кіберзахисту і стійкості”.

“Європейська правда” отримала копію цього документа і розповідає у відеоблозі про його зміст, зокрема про те, що до списку реформ не увійшли вимоги Угорщини – Альянс знайшов можливість їх проігнорувати.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.