До фонду, який збирає гроші біля метро в Києві, прийшли з обшуками

Кримінал, Новини

У межах провадження щодо збору коштів на потреби військових у столиці тривають обшуки.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Повідомляється, що Оболонська окружна прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом можливих шахрайських дій з боку представників благодійної організації щодо збору коштів на потреби українських військових.

Вказано, що у медіа набуло широкого резонансу відео конфлікту, який виник між громадянами та особами у військові формі, які від імені благодійного фонду збирали гроші на потреби українських військових.

У межах розпочатого кримінального провадження перевіряється законність діяльності благодійного фонду, правомірність збору її представниками коштів, їх обліку та цільового використання.

Крім того, на даний час правоохоронці допитують громадян, які мають відношення до вказаного фонду, та планують вилучити документи про його діяльність.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.