Семеро військових медиків з Івано-Франківська нагороджені почесними нагрудними знаками Головнокомандувача ЗСУ (фото)

Війна, Новини, Суспільство

Одразу семеро військових медиків з Івано-Франківська з нагоди Дня Незалежності України нагороджені почесними нагрудними знаками Головнокомандувача Збройних Сил України.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Фіртку.

Почесну нагороду – нагрудний знак «Срібний хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного отримали випускники Івано-Франківського національного медичного університету.

Зокрема, начальник медичної служби 102 окремої бригади територіальної оборони Андрій Гаман, ординатор евакуаційного відділення медичної роти 102 окремої бригади територіальної оборони Любомир Долішній-Спринський, начальник медичної служби 201 батальйону Петро Федорчук, лікар медичного пункту 76 батальйону Віталій Цінурчин, лікар 74 батальйону Олег Слижук; нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджені  начальник медичної служби 79 батальйону Олексій Кузьменко та фельдшер медичного пункту 76 батальйону Микола Приймак.

Нагороди військовим медикам вручили в День Незалежності України.

Андрій Гаман, начальник медичної служби 102 обр ТрО, випускник стоматологічного факультету ІФНМУ, з перших днів повномасштабного вторгнення відстоює незалежність нашої країни.

«Вступив на контрактну службу 16 лютого 2022 року. Студентам бажаю не нехтувати навчанням, адже завдяки знанням, здобутих в університеті, можна врятувати безліч людських життів», – каже медик.

Зазначимо, що нагрудним знаком «Срібний хрест» нагороджують офіцерів ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники в бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби в повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджують осіб рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.