В Івано-Франківській громаді склали вісім протоколів за спалювання сухостою

Новини, Суспільство

За вчорашній день, 30 серпня, в Івано-Франківьскій громаді склали вісім протоколів за спелювання сухостою.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням Муніципальна інспекція “Добродій”.

Лише за вчорашній день працівники КП «Муніципальна інспекція «Добродій» склали 8 протоколів за спалювання сухостою по селах Івано-Франківської громади.

“Не паліть траву ні зранку, ні ввечері, ні через поганий настрій чи бажання «похазяйнувати». Не паліть ні в полях, ні на подвір’ях! Палити траву це – ЗЛО! Це не тільки випалює тварин, птахів та родючий шар ґрунту. Це ще й насичує повітря канцерогенами і загрожує великими пожежами”, – йдеться у дописі.

Пам’ятайте про штрафи і давайте плекати в собі відповідальність за громаду, у якій живемо.

За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 гривень для людей, від 15300 до 21420 гривень для посадовців. За ті самі дії, вчинені в межах природно-заповідного фонду, штраф для людей становить від 6120 до 12240 гривень і 21420-30600 гривень для посадовців.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.