Зеленський провів Ставку: фронт, підготовка до зими, літаки, ВЛК

Війна, Новини, Політика

На засіданні Ставки верховного головнокомандувача 28 серпня крім ситуації на фронті обговорили питання захисту енергетичної інфраструктури України, підготовку до зими і результати інспектування військово-лікарських комісій.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на президента Володимира Зеленського у Telegram.

“Сьогодні максимальна увага до наступальних дій і забезпечення фронту зброєю, усім необхідним. Доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського.

Реалізація плану захисту критичної, енергетичної інфраструктури. Підготовка до зими. Розробка програми переходу на перспективні типи літаків”.

За словами глави держави, на наступне засідання Ради національної безпеки і оборони буде винесено звіт щодо інспектування військово-лікарських комісій.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.