У Франківському геріатричному пансіонаті новий керівник (фото)

Здоров'я, Новини

Геріатричному пансіонаті новий керівник.

Про зміну керівництва повідомив директор Івано-Франківського геріатричного пансіонату Віталій Яворський, який наразі служить в ЗСУ, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Версії.

«Вітаю Христину Романівну Козак з призначенням на посаду в.о. директора Івано-Франківський геріатричний пансіонат. Хоч мала, але перемога. Керувати закладом мають фахівці, а не ті “кого не просто так призначили”. З грудня 2022 року це вже четвертий керівник закладу», – йдеться в дописі Віталія Яворського.

Раніше Яворський заявляв про непрозорість кадрових змін у системі соціальної політики. За його словами, на місце в.о. директора франківського пансіонату поставили особу без управлінського досвіду, старшу медичну сестру – Марʼяну Москаль.

На зображенні може бути: 8 людей, люди усміхаються та лікарня

Про нову очільницю відомо, що вона працює лікарем-геріатром в пансіонаті.

«Попередній тиск призвів до звільнення кваліфікованих працівників. Тільки з адміністрації звільнилось 9 осіб. А скільки звільнилось медсестер та санітарок? Козак Христина Романівна має унікальний шанс повернути цих порядних та кваліфікованих працівників. Задача не проста, але я вірю, що вона справиться», – додав Віталій Яворський.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 002

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.