В Раду викликають голову ЦВК щодо ситуації з членом комісії в Голлівуді

Новини, Політика

Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування Верховної Ради планує заслухати голову Центральної виборчої комісії Олега Діденка щодо ситуації з членом ЦВК Юрієм Буглаком, який виїхав до США і досі не повернувся.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Facebook голови партії “Слуга народу” Олену Шуляк.

“Сподіваємося на присутність голови ЦВК та на вичерпні відповіді на питання членів нашого комітету.

Також запрошуємо колег з команди Петра Порошенка, членів фракції Європейська солідарність задати питання щодо Юрія Буглака”.

Передісторія:

  • Член Центральної виборчої комісії Буглак виїхав з України за 12 днів до повномасштабного вторгнення і з того часу не повертався, він зберігає свою посаду.
  • Впродовж усього 2022 року Буглак отримував зарплату та інші виплати – сумарно йому нарахували півтора мільйона гривень, в тому числі матеріальну допомогу з держбюджету “для вирішення соціально-побутових питань”.
  • З весни 2023 року член ЦВК взяв декретну відпустку зі збереженням посади.
  • Фракція “Європейська солідарність” ініціювала постанову Верховної Ради щодо звільнення Буглака з посади члена Центральної виборчої комісії.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.