У липні прикарпатці сім разів зверталися у “швидку” через укуси павуків. Трьох людей госпіталізували (фото)

Здоров'я, Новини, Суспільство

Впродовж липня 2022 року в Івано-Франківській області зафіксували сім звернень громадян на лінію “102” через укуси павуків, трьох постраждалих забрали у лікарню. 

Про це повідомили в “Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, інформує щоденна онлайн – газета  Голос ІФ з посиланням на Галку .
П’ять звернень було від мешканців Калуського району. Ще два у Коломийському районі. У трьох випадках постраждалих госпіталізовували у лікарні.

Про небезпечних тварин другого серпня повідомили у Фейсбук-сторінці Ланчинської об’єднаної громади. Адміністратор спільноти Юрій Іваночко зазначив, що останнім часом почастішали зустрічі із отруйними павуками хейракантиумами крапчастими.

“Цей невеличкий павук володіє велетенським, як на його розміри, хеліцерами-щелепами, які з легкістю прокусують не лише тверді хітинові панцирі комах, а й шкіру людини. Його укус є одним із найболючіших з-поміж павуків, він різкий і триває до 12-ти годин, а в окремих випадках й до 10-ти діб! Отрута може викликати нудоту, а іноді й місцеві некрози епітелію”, – йдеться у повідомленні.

В коментарях до цього допису з’явилися користувачі, котрі підтвердили, що нещодавно мали укуси, ймовірно, від таких павуків.

“Нас вже кусав такий павук минулого тижня ми його спіймали. І сьогодні ввечері спіймали ще одного! Ці павуки після опівночі починають свою охоту. Укус цього павука і дійсно дуже сильно болючий і при чому Біль наприкладі бджолиного укусу за 2-3 години після укусу бджоли біль уже практично стихне а тут все зовсім наоборот біль нестихаюча абсолютно. От болить всі 24 години безперервно”, – каже Олександр Грицюк.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.