Бійця з Франківщини президент посмертно нагородив орденом “За мужність” (фото)

Новини, Суспільство

Президент України нагородив посмертно орденом “За мужність” ІІІ ступеня військовослужбовця з Івано-Франківщини Олександра Авдєєва на позивний Кот.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Територіальної оборони Збройних сил України, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на “ГК“.

Чоловік обороняв Харків у складі 226 батальйону 127 окремої бригади сил територіальної оборони ЗСУ.

“Він не мав страху, тільки лють до ворогів. Добре розбирався у будівництві фортифікаційних споруд, його часто призначали старшим при виборі позицій, будівництві та укріпленні взводних опорних пунктів. Олександр був рядовим бійцем, мав великий бойовий досвід і допомагав командирам у підготовці солдатів до несення служби та бойового чергування”, – йдеться у дописі.

13 квітня разом з своїм підрозділом виконував бойові завдання у Харкові. Під час облаштування ВОПу «Гертруда» росіяни почали обстрілювати українські позиції з артилерії. Авдєєв чітко віддавав команди, щоб уникнути бойових втрат серед особового складу, де він був старшим.

Проконтролювавши, що всі бійці сховалися в укритті, сам залишився на позиції, аби упевнитися, що всі воїни в безпеці. Але під час розриву чергового снаряда був поранений. На жаль, поранення виявилось несумісним з життям.
“Хоробрий, ввічливий, виконавчий, дисциплінований, завжди допомагав товаришам по службі, патріот”, – згадують побратими.

Олександр Авдєєв жив у селі Ганнусівка Єзупільської територіальної громади, що на Івано-Франківщині. Закінчив спеціальність “Політологія” в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Олександру Авдєєву було 38 років.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.