8 зниклих безвісти і 16 в полоні: Марцінків озвучив цифри (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Івано-Франківська громада має ледь не через день похорон.

І це люди вишколені, які навчені воювати, розповів в інтерв’ю для РАІ міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

«На жаль у нас підтверджено 8 зниклих безвісти, – сказав очільник міста, – це випадки, які точно відомі. Також, на жаль, ми маємо інформацію про 16 осіб, які перебувають в полоні».

На думку Марцінківа, статистику не можна замовчувати. Адже йдеться про людські долі, людські життя і велику трагедію.

Мер Івано-Франківська додав, що зараз пішли воювати з Івано-Франківської територіальної громади 6800 осіб. Ще десь 1000 воює в інших бригадах, вони не призивалися в Івано-Франківську.

Також сюди можна додати добровольчі формування територіальної громади, де теж велика кількість, яка вміє собі давати раду із зброєю. І ще 4000 людей проходили курси для новачків, де можна взяти в руки автомат, розібрати його тощо.

«При тирах сьогодні відбувається навчання, а кому треба трохи більше знань, то може проходити навчання, навіть не вступаючи, разом із добровольчим формуванням територіальної громади, – додав Руслан Марцінків. – Бо є люди, які кажуть, що не готові контракт волонтера підписували, але хочуть пройти навчання».

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.