Окупанти взяли в заручники лікарню в Маріуполі – голова області

Кримінал, Новини, Політика, Суспільство

Російські військові взяли в заручники лікарів та пацієнтів Обласної лікарні інтенсивного лікування у Маріуполі.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка у Telegram

 “Російські окупанти взяли у заручники лікарів та пацієнтів. Таку звістку встиг передати один з працівників лікарні.

Далі – цитата: “З лікарні неможливо вийти. Сильно стріляють, сидимо у підвалі. Машини до лікарні не можуть під’їхати вже дві доби. Навколо горять багатоповерхівки… До нашої лікарні росіяни нагнали 400 осіб із сусідніх будинків. Вийти нам неможна” – сказав Кириленко.

Голова облВА зазначив, що днями російські окупанти практично зруйнували цю лікарню – в основному корпусі від бомбардувань впали плити перекриття. Але персонал і пацієнти продовжували працювати і лікуватися у пристосованому підвальному приміщенні.

Кириленко звернувся до міжнародних правозахисних організацій з вимогою відреагувати на ці “злісні порушення норм і звичаїв війни, на ці кричущі злочини проти людяності”.

Голова облВА підкреслив, що Росія і кожен її громадянин, причетний до злочинів в Україні, має бути покараний.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.