Івано-Франківський ляльковий театр розпочав 77 театральний сезон виставою “Жадібний Раджа” (фото+відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство, Туризм

В Івано-Франківську театр ляльок імені Марійки Підгірянки 11 вересня відкрив новий театральний сезон. За ліком він 77. Перша вистава, яку показали актори, — “Жадібний Раджа” за мотивами індійської казки “Золота Антилопа”.

На вулиці актори, уже переодягнені у казкових героїв, закликали дітей до театру іграми та призами.

Про це  інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Суспільне.

На вулиці актори закликали дітей до театру
Суспільне Карпати
На вулиці актори закликали дітей до театру

Олена Пристань привела до театру ляльок свою внучку Анну. Їй два з половиною роки.

“Внучка ще маленька, тому ми починаємо з найменших вистав. Дуже швидко, думаю, нам будуть під силу і великі вистави. Нам дуже подобається театр. Наші улюблені вистави —”Троє поросят” і “Півтори жменьки”, — розповідає Олена Пристань.

Олена Пристань привела до театру ляльок свою внучку Анну
Суспільне Карпати
Розпочали театральний сезон із “Жадібного Раджі”

Розпочали театральний сезон із “Жадібного Раджі”. Акторка Оксана Заставна виконує у цій виставі декілька ролей. Вона розповідає, чого навчає дітей ця постановка.

“Раджа дуже хотів багато золота, але воно насправді не є цінним. Основне багатство – це є здоров’я. А інше – це все відбувається само собою. У виставі Раджі постійно мало золота. Він женеться за тим, що насправді не важливе”, — каже Оксана Заставна.

Розпочали театральний сезон із "Жадібного Раджі"
Суспільне Карпати
Розпочали театральний сезон із “Жадібного Раджі”

У репертуарі театру — вистави як для дітей, так і для дорослого глядача, розповідає заступниця директора театру Тетяна Стефінів.

“16 вересня в нас буде вистава “Пташка” для відвідувачів від 16 років. Тема досить актуальна. Там говоримо про стосунки з батьками та у школі, булінг”, — каже Тетяна Стефінів.

У цьому сезоні, за її словами, щотижня у театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки актори ставитимуть чотири вистави.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.