Двоє прикарпатських бізнесменів увійшли до сотні найбагатших українців

Новини, Суспільство

Тижневик «Фокус» оприлюднив найновіший рейтинг.

Про це  інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на ZAXID.NET.

У щорічному рейтингу найбагатших українців, який щороку укладає редакція тижневика «Фокус», фігурує двоє бізнесменів, які народилися на Прикарпатті. Загальна вартість їх активів оцінюють у 444 млн доларів США. Рейтинг «100 найбагатших людей України 2021» видання опублікувало 10 вересня.

Найбагатший уродженець з Прикарпаття Анатолій Шкрібляк посів 56 місце у рейтингу зі статком 234 млн доларів. У його власності одна з найбільших девелоперських компаній України — Budhouse Group, яка керує п’ятьма торговельними центрами. Серед яких: ТРЦ Fabrika в Херсоні, ТРЦ Lubava в Черкасах і ТРЦ Forum у Львові, а також готелем Khortitsa Palace в Запоріжжі. Також він контролює работу трьох ТЕС і володіє аграрною компанією Agricom Group.

Другий найзаможніший за статками бізнесмен, який народився на Івано-Франківщині, Олександр Косован. 34-річний засновник IT-компанії MacPaw посів 63 місце з активами у 210 млн доларів. Серед найбільш відомих її продуктів – програма для очищення комп’ютерів Apple CleanMyMac. У 2019 році Олександр Косован був одним з спонсорів партії «Голос» .

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.