На Прикарпатті тільки 15 шкіл зможуть працювати під час посилення карантину

Новини, Суспільство

Івано-Франківська область наближається до переходу в “жовту” карантинну зону. З понеділка, 13 вересня, школи можуть піти на дистанційне навчання, а тільки 15 шкіл продовжать працювати у звичному режимі.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Про це йшлося під час наради голови ОДА Світлани Онищук з головами райдержадміністрацій та територіальних громад.

За словами Онищук, за темпами поширення коронавірусу область незабаром може перейти до “жовтої” карантинної зони. А це означає, що школи знову будуть працювати у дистанційному режимі.

“У нас в області провакциновано 29% вчителів. П’ятнадцять шкіл на Прикарпатті імунізували своїх педагогів на понад 80%. Тобто 15 шкіл Прикарпаття, де будуть діти навчатися у звичному режимі. Щоб діти навчалися у звичному режимі, я ще раз хочу звернутися до керівників наших територіальних громад — закликаю всіх вчителів до вакцинації. Наше головне завдання, аби діти відвідували школу у звичайному режимі. У нас є всі вакцини і вони безпечні”, – каже Онищук.

Найкращі показники вакцинації педагогів у таких громадах:

Дубовецька – 61,2% вчителів
Коршівська – 59%
Загвіздянська – 46,5%
Єзупільська – 45,4%
Спаська – 43,9%
Калуська – 42,7%
Івано-Франківська громада – 42,2%

Найгірші показники:

Космацька – 4%
Поляницька – 4,2%
Дубівська – 5,6%
Делятинська – 7%
Підгайчиківська – 7,1%
Войнилівська – 7,6%
Перегінська – 9,3%

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.