При голосуванні скандального земельного питання у Івано-Франківській міськраді утрималась лише одна особа

Новини, Суспільство

Під час голосування скандального земельного питання “за” проголосувало 35 депутатів Івано-Франківської міської ради. Утрималася лише депутатка фракції “Європейська солідарність” Мар’яна Вершиніна. 

Про це свідчать результати поіменного голосування на сайті міської ради., інформує інформує  щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Галку”.

П’ять депутатів з невідомих причин не голосували.

Мова йде про питання 52, доповнене Русланом Марцінківим, в обхід виконкому та депутатської комісії, за яким СБУ передавалася земельна ділянка розміром біля 0,5 га, передбачена генеральним планом міста під будівництво дитячого садка на Каскаді.

Також депутатка подивувалася, що мером під приводом неналежного оприлюднення було заветовано саме земельне питання.

“Спочатку порушують Закони (не публікують та не надають всі необхідні матеріали, проекти рішень з додатками). Якщо говорити конкретно про питання, які були зазначені до розгляду у порядку денному на пленарному засіданні 11 сесії міської ради, то вчасно не було опубліковано № 21, 22, а також 49,50,51,52,53. І я про це нагадувала і наголошувала!!!! Деяких питань не було навіть за день до сесії.

То як громада міста має дізнаватись про те, що відбувається, що буде розглядатись на сесії? Як мешканцям реагувати та доносити свою позицію? Демократія? Прозорість? Відкритість?

Цікаво також чому своїм розпорядженням Руслан Марцінків, зупинив дію рішення 08.07.2021р. №261-11 «Про розгляд клопотань фізичних та юридичних осіб з земельних питань»(зазначене у порядку денному №52), а інші проекти рішень, які розглядались і приймались з такими ж порушеннями, не помітили?”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків намагався віддати під житлову забудову землю, виділену для будівництва дитячого садочка на Каскаді. Втім, після розголосу, посилаючись зокрема на лист народної депутатки Оксани Савчук, мер був вимушений накласти на відповідне рішення міськради вето.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.