На Прикарпатті велика вода знову наробила шкоди (фото+документи)

Новини, Суспільство

Цього разу найбільше постраждали мешканці села Нижній Струтинь. У селі зруйновано лівий берег річки Чечва, а також частину вулиці Зарічна.

Про це повідомляють на сайті Рожнятівської селищної ради, інформує  щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Тут втрачено автомобільне і пішохідне сполучення 27 домогосподарств по вул. Зарічна. Виникла загроза руйнування моста через річку Чечва в с. Нижній Струтинь.

Рожнятівською селищною радою невідкладно проведено позачергове засідання ТЕБ та НС. Селищний голова з відповідними листами звернувся про допомогу до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, депутатів обласної ради, а також Дністровського басейнового управління водного господарства, до відання якого належить об’єкт водного господарства. Сподіваємося на розуміння та підтримку від усіх органів влади та громадськості.

Ця ділянка річки Чечва була небезпечною з часу минулорічного паводку. Відповідний запит  про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Рожнятівською селищною радою подано у січні 2021 року. Проте фінансування на зазначений об’єкт не виділено.“`

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.