Підприємці та залізничники хочуть працювати, політики хайпувати на піаритись на біді простих українців (відео+документ)

Відео-новини, Новини, Політика, Суспільство

5 квітня під Івано-Франківську міську раду прийшли підприємці з промислового ринку.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Згодом протест очолив особисто Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків і люди перейшли під стіни Івано-Франківської ОДА, де вже проходила акція профспілкового об’єднання «Укрзалізниці».

також читати: Під стінами Івано-Франківської ОДА пройшла акція протесту чи проплачене збіговисько…? (відео+фото)

Працівники «Укрзалізниці» проводили свою акцію з дотриманням карантинних вимог, чого не скажеш про очолюваний Франківським міським головою мітинг підприємців.

Підприємці вийшли захищати свої трудові права, право на працю і їх можна зрозуміти, не можна зрозуміти і виправдати окремих політиків, які намагаються зловити хайп і заробити політичні дивіденди на проблемах простих українців, та ще й в той час коли від страшної хвороби COVID-19 щодня вмирає від 5 до 10 прикарпатців.

Працівники «Укрзалізниці» передали відповідне звернення голові ОДА Андрію Бойчуку з проханням дозволити роботу приміських поїздів.

Подробиці у відео від Голос ІФ:

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.