Керівництво «Івано-Франківськтеплокомуненерго» планує скорочення пенсіонерів

Економіка, Новини, Суспільство

Через складний фінансовий стан у «Івано-Франківськтеплокомуненерго» планують скоротити працівників пенсійного віку.

Про це пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Західний кур’єр.

За словами Євгенія Герасименко, в процесі оптимізації деякі посади будуть скорочені. Під скорочення потраплять люди пенсійного віку, які досі працюють на підприємстві.

Директор «Теплокомуненерго» зазначив, що на початок опалювального сезону підприємство не мало боргів перед «Івано-Франківськгазом» і триває робота щодо реструктуризації інших боргів. Водночас “Нафтогаз України” інформував про заборгованість ІФТКЕ в понад чверть мільярди гривень.

«Фінансовий стан складний, але йде реструктуризація», – сказав Герасименко. Він також додав, що завдяки вжитим заходам підприємство за рік зекономило 20 млн. грн.

Раніше міська влада Івано-Франківська планувала передати в обслуговування комунального теплогенеруючого підприємства будинки збанкрутілого СТЕК. Водночас упродовж останній років з міського бюджету здійснювалися багатомільйонні дотації для підтримки ТКЕ.

Згідно з трудовим законодавством України скорочення працівників за віковою ознакою не допускається.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.