Тарифний майдан: кілька десятків людей пікетують “Івано-Франківськгаз” (фото)

Економіка, Новини, Суспільство

Сьогодні, 11 січня, під будівлею “Івано-Франківськгазу” кілька десятків мешканців міста зібралися на акцію протесту через зростання цін на блакитне паливо та його транспортування.

Кілька днів у різних групах в соцмережах франківців закликали приєднатися до  “тарифного майдану”. Цікаво, що не зрозуміло, хто виступає організаторами цих акцій, адже повідомлення ширилися всією Україною, інформує щоденний онлайн-канал Голос ІФ з посиланням на Фіртку.

Люди, які все ж таки зібралися під стінами “Івано-Франківськгазу”, обурюються, що через високі тарифи на компослуги у них не залишається коштів на життя.

“Серпень – 4,50 грн, вересень – 5,50 грн, далі – 6,78 грн, листопад – 8,88 грн, грудень – 8,99 грн і тепер за січень – 9,99 грн. Це занадто, вибачте. В три з половиною рази підвищувати, коли долар падає. Якщо наша економіка прив’язана до долара, то тарифи мали б триматися. Тому ми прийшли спитати, в чому проблема, чому 9,99 грн? Якщо нас не почують, то будемо іти перекривати дорогу. Будемо йти у міськраду, виконком, звертатися до депутатів, яких ми обирали”, – наголошує франківка Наталія Білан.

Протестувальники спробували зайти у приміщення “Івано-Франківськгазу”, щоб поговорити із керівництвом. Проте, далі прохідної протестувальникам пройти не вдалося. Людям повідомили, що ані директора, ані його заступника на місці наразі немає.

Франківці обіцяють проводити такі акції протесту кожного понеділка.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.