Авіакатастрофа під Харковом: єдиний курсант, що вижив, розповів про трагічний політ

Новини, Суспільство

Усі одногрупники хлопця загинули. Курсант В’ячеслав Золочевський, який вижив після трагічної катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом, вийшов з лікарняної палати на вулицю та розповів про трагічний політ.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на сюжет ТСН.

У нього діагностовано струс мозку, забої та опіки, 20-річний хлопець лікується у Харківському військовому шпиталі. Його підтримує мати і він каже, що “народився у сорочці”.

Курсант розповів, що на борту літака опановували навігацію, запуск двигунів, радіопереговори. Загалом у салоні перебували 20 курсантів та сім членів екіпажу. Слава, який сидів майже поруч із кабіною пілота каже, що політ тривав нормально, аж раптом він отямився всередині палаючого літака.

Я, мабуть, вдарився головою”, – згадує він.

Хлопець не міг зрозуміти, що відбувається. Курсанта вберегло від сильних опіків, імовірно, те, що його привалило фюзеляжем. Він виповз назовні. Згадує: коли вибрався, то намагався врятувати друга – Віталія Вільхового. Тіло курсанта охопило полум’я.

Намагався гасити. Потім підбігли інші, його загасили – і все”, – розповідає хлопець.

Наступного дня він дізнався, що Віталій помер. У тому літаку хлопець утратив усю групу: 12 одногрупників, уцілів лише він.

Лікарі кажуть: хлопець не затримається в лікарні, але попереду місяці реабілітації. Найголовніше для них зараз – це почути правду, що сталося на борту Ан-26 і хто відповість за загибель людей.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.