За кожною ОТГ Прикарпаття закріпили поліцейського офіцера (фото)

Новини, Суспільство

На Івано-Франківщині стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади», пише Голос.if.ua.

У рамках даного проєкту поліція Івано-Франківщини підписала меморандум про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Метою даного проєкту є тісна взаємодія поліцейського з ОТГ та орієнтація на її потреби.

Відтепер за кожною ОТГ регіону буде закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там, інформують “Вікна” з посилання на сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Підписання меморандуму відбулося в Коломийському відділі поліції за участі керівника ГУНП в області Володимира Голубоша, його заступника Остапа Білейчука та голів ОТГ.

“Даний проєкт має мету побудувати взаємодію між поліцією та ОТГ на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки шляхом втілення нової концепції у поліцейській діяльності, дуже важливим та бажаним результатом цього проекту є несення служби поліцією на основі взаємодії з громадою та постійного спілкування з нею”, – зазначив Володимир Голубош.

У свою чергу, ОТГ створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом та  оргтехнікою. На сьогодні уже 9 громад надали згоду на впровадження проекту.

Заступник керівника поліції області Остап Білейчук, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.