МФК “Прикарпаття” вдома поступилось одеситам

Новини, Суспільство

У неділю, 19 липня, івано-франківське “Прикарпаття” приймало 14-ту команду Першої ліги – “Балкани”.

Поєдинок 25-го туру чемпіонату відбувся на стадіоні “Рух” без глядачів, пише Голос.if.ua.

Наразі підопічні Володимира Ковалюка йдуть 11-ми, а зорянці відстають одразу на 3 позиціїї у турнірній таблиці.

У першому таймі сьогоднішнього матчу команда рідного програвала гостям 0:2. Втім, зусиллями Романа Барчука “Прикарпаття” зуміло відіграти у суперників один гол.

У другому таймі івано-франківці намагалися переломити хід подій матчу, але, на жаль, їм це не вдалося.

У результаті команда рідного краю поступилась гостям 1:2. Голи: Барчук (39) – Юречко (16), Тропанець (18).

До слова, поєдинок судив арбітр з Луцька  Вадим Подригуля.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.