Які громади ввійшли до Коломийського району

Новини, Політика, Суспільство

Як повідомляли раніше, Верховна Рада підтримала проєкт постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 138 нових, пише Голос.if.ua з посиланням на Дзеркало Медіа. 

Зокрема, в Івано-Франківській області відтепер всього шість районів, замість 14: Івано-Франківський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Калуський і Верховинський.

До Коломийського району ввійшли Гвіздецька селищна, Городенківська міська, Заболотівська селищна, Коломийська міська, Коршівська сільська, Матеївецька сільська, Нижньовербізька сільська, Отинійська селищна, Печеніжинська селищна, Підгайчиківська сільська, П’ядицька сільська, Снятинська міська, Чернелицька селищна територіальні громади. Адміністративний центр – у місті Коломия.

Постановою ліквідовано всі райони в областях, згідно з чинним адміністративно-територіальним поділом. Центральній виборчій комісії доручено забезпечити формування виборчих округів та проведення місцевих виборів, згідно з адміністративно-територіальним устроєм.

Як відомо, спочатку мова йшла про поділ Прикарпаття на п’ять районів. Однак, Верховинщині вдалося відстояти свій район теж.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.