Мешканець Городенки заплатить 300 тисяч за несанкціоновану врізку (фото)

Кримінал, Новини, Суспільство

При демонтажі газового лічильника на повірку, в мешканця приватного будинку в Городенці газовики виявили незаконну врізку.

Власник облаштував врізку у ввідний газопровід в обхід лічильника. І таким чином споживав необлікований газ, пише Голос.if.ua з посиланням на Курс.

“Такими діями порушник не лише завдав суттєвих збитків підприємству, але й поставив під загрозу своє життя та життя оточуючих мешканців. Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести до витоків, накопичення газу і, як наслідок – вибуху. Завдяки вчасному виявленню такого факту, фахівцям «Івано-Франківськгазу» вдалося попередити аварійну ситуацію. А порушнику, згідно вимог законодавства, доведеться відшкодувати завдані збитки.  Розмір відшкодування за таке порушення може складати від 200 до 300 тис. грн”, – повідомили у пресслужбі «Івано-Франківськгазу».

«Ми постійно здійснюємо  перевірки для виявлення фактів крадіжок газу. Для цього застосовуємо як сучасне обладнання, так і проводимо аналітику обсягів споживання газу. Наприклад, якщо в якомусь домоволодінні обсяги споживання суттєво знизилися та не відповідають встановленим газовим приладам – є підстави провести перевірку», – розповідає комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик

Загалом  з початку 2020 року  виявлено 43 втручання в лічильники газу та 5 несанкціонованих врізок.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.