В Івано-Франківську запускають нові комунальні маршрути (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Відтепер мікрорайон Хоткевича з’єднають автобусними маршрутами з Хриплином та селом Черніїв. А також запустять маршрут вокзал – Чукалівка.

Про це під час ефіру заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує Голос.if.ua.

Він відзначив, що по маршруті від мікрорайону Хоткевича до сіл Хриплин та Черніїв їздитимуть 6 автобусів.

“Йде підготовка до запусків комунальних маршрутів. Я хочу сказати, що 53, 54 будуть запущені з мікрорайону Хоткевича, це 6 повноцінних автобусів, які забезпечать мікрорайон Хоткевича, вокзал, вулиці Чорновола, Петлюри, Коновальця, села Хриплин і Черніїв. А назад повертатимуться по Коновальця, Петлюри, Довженка, Мазепи (міська лікарня), ринок, вокзал і мікрорайон Хоткевича”, – розповів очільник Франківська.

Також міський голова заявив, що прийнято рішення запровадити маршрут від вокзалу до міського кладовища в селі Чукалівка.

“Ми прийняли рішення, що запроваджуємо ще один маршрут 56 – це вокзал – Чукалівка, який буде перевозити пасажирів з 09:33 год майже до 15:00 год щодня можна буде добратися до кладовища на Чукалівці”, – додав мер.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.